Movies
Ratings
155
The Face ReaderRated ★ 4.0
PushRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0