Movies
Ratings
468
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 0.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 4.0