Series
Ratings
12
ChernobylRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.5