Titles you rated
TenetRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
A Dog's JourneyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 1.0