Movies
Ratings
34
TransformersRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Predator 2Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0