Movies
Ratings
117
ZootopiaRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
CartRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5