Series
Ratings
32
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
MaidsRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0