Movies
Ratings
182
DunkirkRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
PersepolisRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 1.5
ElephantRated ★ 4.0
In the Mouth of MadnessRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 3.0