Movies
Ratings
506
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Faces in the CrowdRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 4.0
VitusRated ★ 4.0
Bring It On AgainRated ★ 3.0
The UninvitedRated ★ 2.5
Child's Play 2Rated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.0
Nim's IslandRated ★ 3.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
ChocolatRated ★ 4.0
SpreadRated ★ 3.0