Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Audition 109Rated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Magnificent Life of Marcel PagnolRated ★ 3.5
The Lost BusRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Only God Knows EverythingRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Project XRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5