Series
Ratings
78
PastaRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High KickRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Skam France Season 4Rated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 3.0
Skam France Season 2Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 1.0