Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Possession StreetRated ★ 1.5
Brain DamageRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5- No Place to ReturnRated ★ 3.5
- The Game of SisyphusRated ★ 2.5