Movies
Ratings
1050
The IslandRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 2.0
The ProtectorRated ★ 2.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 0.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 2.5
The Hangover Part IIRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.5
An Ethics LessonRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 1.5
Panic RoomRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Run All NightRated ★ 3.0