Series
Ratings
31
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
NCISRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0