Series
Ratings
154
TriggerRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Beating AgainRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 3.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal Minds Season 13Rated ★ 3.0