Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 1.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 4.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 3.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 2.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.5