Titles you rated
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 1.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 3.5