Titles you rated
MasqueradeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 2.5- D-WarRated ★ 0.5
PonyoRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
King KongRated ★ 0.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0