Titles you rated
Little Shop of HorrorsRated ★ 4.0
Tremors 3: Back To PerfectionRated ★ 3.0
Tremors 4: The Legend BeginsRated ★ 3.0
The Eye 2Rated ★ 3.5
Pet SemataryRated ★ 4.5
SharknadoRated ★ 4.5
The Devil's BackboneRated ★ 4.5
The RitualRated ★ 4.0
Snakes on a PlaneRated ★ 2.5
The Dead Don t DieRated ★ 1.5
TitaneRated ★ 4.5
Sadako vs. KayakoRated ★ 3.0
The Green InfernoRated ★ 4.5
BrightburnRated ★ 3.5
eXistenZRated ★ 4.0
VideodromeRated ★ 4.0
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 3.5
HalloweenRated ★ 3.0
Blair WitchRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.5