Movies
Ratings
587
A Mermaid in ParisRated ★ 3.5
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.5- Cats and PeachtopiaRated ★ 1.5
Sonic the HedgehogRated ★ 2.5
Doraemon the Movie 2017: Nobita's Great Adventure in the Antarctic Kachi KochiRated ★ 3.5- Doraemon: Nobita and the New Steel Troops: ~Winged Angels~Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 3.0
DumboRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5