Titles you rated
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5