Series
Ratings
121
Doona!Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
A Time Called YouRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5