Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
True LiesRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
The GooniesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 1.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0