Movies
Ratings
23
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0