Movies
Ratings
182
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0