Titles you rated
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
DistantRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Love Will Tear Us ApartRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
BossRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 3.0
Just For Meeting YouRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Sunny DayRated ★ 2.5