Series
Ratings
246
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
IronheartRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 3.0