Movies
Ratings
16
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5