Movies
Ratings
247
What Maisie KnewRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.5
NoahRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5