Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
RunRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
FracturedRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0