Movies
Ratings
937
BabylonRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.5
NopeRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 1.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 2.5