Titles you rated
The MartianRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0