Movies
Ratings
935
TenetRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Riders of JusticeRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
Body of LiesRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
The MasterRated ★ 4.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 4.0