Series
Ratings
133
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Astro Fighter SunredRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
The BorgiasRated ★ 3.0- Two and a Half MenRated ★ 2.5