Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 2.5
Taking LivesRated ★ 3.5
Original SinRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 2.0
CarnageRated ★ 2.5
Finding NeverlandRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.5- A Little PrincessRated ★ 4.0
Curly SueRated ★ 3.5