Movies
Ratings
283
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0