Titles you rated
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.5