Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0