Titles you rated
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 2.5
Spy KidsRated ★ 2.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 4.5
Break OutRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 3.5