Titles you rated
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
JakartaRated ★ 3.0
The Mighty DucksRated ★ 3.5
White Men Can't JumpRated ★ 3.5
Field of DreamsRated ★ 4.0
Angels in the OutfieldRated ★ 3.5
The WaterboyRated ★ 3.5
Bend It Like BeckhamRated ★ 3.5
Happy GilmoreRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
The Big LebowskiRated ★ 3.5
J. EdgarRated ★ 3.0
DownfallRated ★ 5.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 5.0
UnforgivenRated ★ 4.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.5