Movies
Ratings
351
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TuskRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
ExitRated ★ 0.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 2.5
PrisonersRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Chihayafuru Part IIRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Devil's PathRated ★ 3.5