Titles you rated
This Means WarRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Hot FuzzRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0