Titles you rated
Knives OutRated ★ 1.5
MaudieRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
What Happens in VegasRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 2.5
BoltRated ★ 2.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.0