Movies
Ratings
76
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
Tales of the NightRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.0