Movies
Ratings
773
SmugglersRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
JackieRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Creature ComfortsRated ★ 4.0
Taipei ExchangesRated ★ 4.0
AliceRated ★ 5.0
The NeverEnding StoryRated ★ 4.0
The Brothers GrimmRated ★ 4.0
Return to OzRated ★ 5.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 4.0
The Gingko BedRated ★ 3.0