Movies
Ratings
233
20th Century WomenRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 3.5
Pretty in PinkRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Breakfast ClubRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Burn After ReadingRated ★ 3.0
The Tree of LifeRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 4.0
Political AnimalsRated ★ 4.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 5.0