Movies
Ratings
308
ChicagoRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0- The End of the UniverseRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 1.0
ZodiacRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0