Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.5- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
히나마츠리Rated ★ 5.0- Cross GameRated ★ 5.0
Shaman KingRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0