Movies
Ratings
15
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 1.5