Movies
Ratings
400
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
GantzRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0